Jak wziąć udział?

W tym trudnym czasie szukajmy schronienia w ramionach Matki. Wejdźmy do Serca Maryi, które Bóg sam przygotował, aby Jego dzieci znalazły w Nim bezpieczne schronienie. Jak to uczynić? Poprzez osobiste oddanie się Maryi, w którym zawierzymy Jej nasze życie i nasze rodziny. Maryja chce się nami zaopiekować w sposób pełny, dlatego zaprasza nas do tego, abyśmy całkowicie Jej się oddali. Takie oddanie wymaga przygotowania.

Można to zrobić na kilka sposobów:

Rekolekcje przygotowujące trwają 33 dni. Polegają na rozważaniu w każdym dniu treści, które znajdują się w książce ODDANIE 33 lub w linku poniżej. Na końcu rekolekcji, w Święto Ofiarowania NMP – 31 maja, nastąpi uroczyste oddanie się Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

  1. Najdoskonalszym sposobem jest codzienna obecność na Mszy Świętej w Kościele oraz wzięcie udziału w modlitwie i rozważaniach po Mszy Św. Przyjmując Pana Jezusa w Eucharystii otwieramy drogę Duchowi Świętemu aby w nas działał i nas przemieniał.
  2. Można rozważać rekolekcje w domu. Do tego celu można posłużyć się książką „Oddanie 33” gdzie są rozważania i modlitwy na każdy dzień. Książki w nieograniczonej ilości można odbierać w kościele w Krasnej, składając dobrowolną ofiarę.
  3. Można też uczestniczyć w rekolekcjach za pomocą opracowanych filmów oraz nagrań audio.

Rozważania online w postaci filmów oraz treści zawarte w książce znajdują się tutaj:

Dlaczego warto przeżyć rekolekcje oddanie 33?

Powodów jest wiele:

Przez te rekolekcje bliżej poznasz i bardziej pokochasz Maryję, a to Ci przyniesie wiele łask i błogosławieństw. Sprawisz tym wielką radość Jezusowi, który pragnie, aby Maryja była bardziej znana i kochana. To da ci wielką radość.

Przez te rekolekcje dowiesz się czym jest oddanie się Matce Bożej, zrozumiesz dlaczego jest ono tak ważne oraz przygotujesz się duchowo do aktu oddania się. To będzie początek nowego życia.

Przez te rekolekcje zaczniesz uczestniczyć w zwycięstwie nad złem, które Bóg obiecał Maryi oraz Jej potomstwu. Oddając się Maryi – pozwolisz, aby mogła się w sposób nieograniczony kochać, wspierać oraz chronić. Każdy z nas tego potrzebuje.

Przez te rekolekcje staniesz się w rękach Jezusa i Maryi – narzędziem ratowania dusz Twoich braci i sióstr. Nie ma nic piękniejszego, niż mieć udział w tej wielkiej misji ocalania i ratowania dusz ludzkich.

Przez te rekolekcje poznasz tajemnicę Fatimy, tajemnicę dziecięctwa duchowego oraz tajemnicę świętych – poznasz sekret najkrótszej i najpewniejszej drogi do nieba.

Przez te rekolekcje wejdziesz w doświadczenie bezwarunkowej miłości oraz wielkiego poczucia bezpieczeństwa, które staje się udziałem każdego, kto zaufa do końca Maryi.

To Cię uwolni od lęku.

Przez te rekolekcje doświadczysz łask, o których będziesz wiedzieć tylko Ty i Bóg. To będzie Twoja osobista historia wielkich rzeczy, które uczyni Ci Wszechmocny. To jest droga PEŁNA ŁASKI.

„Oto Matka Twoja” – te słowa Jezusa są także dla Ciebie. Odkryj prawdę, która może zmienić Twoje życie. Poznaj moc opieki Maryi!

Dlaczego warto poświęcić się Matce Bożej?

Owoce oddania się Matce Bożej

Kliknij i przeczytaj świadectwa:

Leave a Reply