Akapit

Intencje Mszalne

Intencje Mszalne

 Od 26.10.2020 do 01.11.2020 roku

Poniedziałek 26.10

+ Kazimiera (ona) i Jan Górniewicz + Stanisława i Józef Jarosz

Wtorek 27.10

+ Bronisława (ona ), Józef i Władysław Gonet

Środa 28.10

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej 65 rocznicy urodzin i dla całej rodziny

Czwartek 29.10

+ Franciszka (ona) Śnieżek + Jan Węgrecki

Piątek 30.10

+ Włodzimierz Teresa i Andrzej Paradysz

Sobota 31.10

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Stefanii i Józefa w 60 rocz. ślubu

Niedziela 01.11

 08.00 + Anna Sidor

10.30 + Czesław Gazda

 

 

Intencje Mszalne

 Od 19.10.2020 do 25.10.2020 roku

Poniedziałek 19.10

+ + Rodziców braci i siostry

Wtorek 20.10

+ Katarzyna Dziedzic

Środa 21 .10

Z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Ks. Proboszcza

Czwartek 22.10

+ Mikołaj i Genowefa

Piątek 23.10

+ + Rodziców Krzysików i Piaseckich + Iwona Krzysik

Sobota 24.10

+ Józef i Anna Balawajder

Niedziela 25.10

 08.00 + Danuta i Tadeusz Piskadło

10.30 + Andrzej i Teresa Paradysz i ++ z rodziny

 

 

 

 

Intencje Mszalne

Od 12.10.2020 do 18.10.2020 roku

Poniedziałek 12.10

+ Jan i Zofia Winiarski ( pog)

Wtorek 13.10

+ Jan Winiarski ( pog)

Środa 14 .10

+ Jan Winiarski (pog )

Czwartek 15.10

+ Jan Winiarski ( pog )

Piątek 16.10

+ Maria i Antoni Winiarski ( od wnuczki Anny z rodziną)

Sobota 17.10

Dantis

Niedziela 18.10

08.00 + Jadwiga Olszewska ( od rodziny Pietrasz )

10.30 + Bogumiła Wieszczek

 

 

Intencje Mszalne

 Od 05.10.2020 do 11.10.2020 roku

Poniedziałek 05.10

+ Jan i Zofia Winiarski ( od córki z mężem )

Wtorek 06.10

+ Jan Winiarski ( od wnuczki Aleksandry z rodziną )

Środa 07.10

+ Jan Winiarski (od wnuczki Katarzyny )

Czwartek 08.10

+ Jan Winiarski ( od sąsiada Stanisława Pietrasz z rodziną )

Piątek 09.10

+ Jan Winiarski ( pog )

Sobota 10.10

+ Jan Winiarski ( pog )

Niedziela 11.10

 08.00 O zdrowie dla Bernadety

10.30 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej oraz św. Michała Archanioła dla Marii Adama

 

Intencje Mszalne

 Od 28.09.2020 do 04.10.2020 roku

 

Poniedziałek 28.09

+ Helena Madeja gregorianka

Wtorek 29.09

18.00 + Helena Madeja gregorianka

Środa 30.09

+ Helena Madeja gregorianka

Czwartek 01.10

+ Jan Winiarski ( od bratanka Stanisława z rodziną )

Piątek 02.10

+ Jan Winiarski ( od bratanicy Agnieszki z mężem )

Sobota 03.10

+ Jan Winiarski ( od rodziny Dębiczak )

Niedziela 04.10

 08.00 O zdrowie dla Bernadety

10.30 + Jan Winiarski ( od rodziny z Miejsca Piastowego )

12.30 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Szymona i Anety

 

 

Intencje Mszalne

 Od 21.09.2020 do 27.09.2020 roku

Poniedziałek 21.09

+ Helena Madeja gregorianka

Wtorek 22.09

18.00 + Helena Madeja gregorianka

Środa 23.09

+ Helena Madeja gregorianka

Czwartek 24.09

+ Helena Madeja gregorianka

Piątek 25.09

+ Helena Madeja gregorianka

Sobota 26.09

+ Helena Madeja gregorianka

Niedziela 27.09

 08.00 + Władysława Gierlach

10.30 + Helena Madeja gregorianka

 

 

Intencje Mszalne

 Od 14.09.2020 do 20.09.2020 roku

Poniedziałek 14.09

+ Helena Madeja gregorianka

Wtorek 15.09

18.00 + Helena Madeja gregorianka

Środa 16.09

+ Helena Madeja gregorianka

Czwartek 17.09

+ Helena Madeja gregorianka

Piątek 18.09

+ Helena Madeja gregorianka

Sobota 19.09

+ Helena Madeja gregorianka

Niedziela 20.09

 08.00 + Władysław Gierlach

10.30 + Helena Madeja gregorianka

 

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 07.09.2020 do 13.09.2020 roku

 

Poniedziałek 07.09

+ Helena Madeja gregorianka

Wtorek 08.09

18.00 + Helena Madeja gregorianka

Środa 09.09

+ Helena Madeja gregorianka

Czwartek 10.09

+ Helena Madeja gregorianka

Piątek 11.09

+ Helena Madeja gregorianka

Sobota 12.09

+ Helena Madeja gregorianka

Niedziela 13.09

 08.00 + Eugeniusz Pilecki

10.30 + Helena Madeja gregorianka

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 31.08.2020 do 06.09.2020 roku

Poniedziałek 31.08

+ Stanisław i Genowefa Gierlach i Maria Winiarska

Wtorek 01.09

+ Helena Madeja gregorianka

Środa 02.09

+ Helena Madeja gregorianka

Czwartek 03.09

+ Helena Madeja gregorianka

Piątek 04.09

+ Helena Madeja gregorianka

Sobota 05.09

+ Helena Madeja gregorianka

Niedziela 06.09

 08.00 + Wacław Łuksa 11 rocz.

10.30 Dziękczynna za dar życia i Bł. Boże i potrzebne łaski dla Kacpra i Huberta

 

Intencje Mszalne

 Od 24.08.2020 do 30.08.2020 roku

Poniedziałek 24.08

+ Adam i Tadeusz Dębiczak

Wtorek 25.08

+ Tekla i Michał Pietrasz ( od syna z rodziną )

Środa 26.08

+ Łukasz Rajchl (od Anny i Pawła Paradysz )

Czwartek 27.08

+ Jan

Piątek 28.08

+ Adam i Maria Dębiczak

Sobota 29.08

+ Jan

Niedziela 30.08

 08.00 + Jan i Zofia i ++ z rodziny Pietrasz

10.30 + Jan, Janina Jagielskich ( od wnuka )

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 17.08.2020 do 23.08.2020 roku

Poniedziałek 17.08

+ Jan

Wtorek 18.08

+ Jan

Środa 19.08

+ Jan, Józefa (ona ) Anna i Zofia Górski

Czwartek 20.08

+ Adam Dębiczak

Piątek 21.08

+ Jan

Sobota 22.08

+ Jan

Niedziela 23.08

 08.00 + Stefan i Józefa ( ona ) Macieszkiewicz

10.30 O zdrowie i Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Bernadety

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 10.08.2020 do 6.08.2020 roku

Poniedziałek 10.08

+ Tadeusz

 

Wtorek 11.08

+ Tadeusz

Środa 12.08

+ Kazimierz Gorczyca Jan i Stanisława (ona)

Czwartek 13.08

+ Tadeusz

Piątek 14.08

+ Tadeusz

Sobota 15.08 ( Wniebowzięcie NMP )

08.00 Dziękczynna za zbiory

10.30 Eugeniusz Mateja 38 rocz.

Niedziela 16.08

 08.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Piotra i Katarzyny w 5 rocz. ślubu

10.30 O zdrowie i Boże bł. dla rodziny Słonina

 

Intencje Mszalne

 Od 03.08.2020 do 09.08.2020 roku

Poniedziałek 03.08

+ Tadeusz

Wtorek 04.08

Dziękczynna w intencji Bogu wiadomej

Środa 05.08

+ Edward i Marian

Czwartek 06.08

O Boże bł. dla rodziny Moskal

Piątek 07.08

+ Tadeusz

Sobota 08.08

+ Tadeusz

Niedziela 09.08

08.00 + Józef, Maria Józefa (ona) i Władysław Chryn

10.30 + Kazimiera Bober – 2 rocz.

12.30 O Boże bł. i opiekę MB dla Aliny i Zbigniewa 50 rocz. ślubu

 

Intencje Mszalne

 Od 27.07.2020 do 02.08.2020 roku

 Poniedziałek 27.07

+ Genowefa Uram gre ( od pog )

Wtorek 28.07

+ Genowefa Uram gre ( pog)

Środa 29.07

+ Genowefa Uram gre ( pog)

Czwartek 30.07

+ Genowefa Uram gre zakończenie ( od pog)

Piątek 31.07

+ Henryk

Sobota 01.08

+ Henryk

Niedziela 02.08

 08.00 O Boże Bł. i opiekę Matki Bożej dla Lucyny i Wojciecha

10.30 + Tadeusz

 

Intencje Mszalne

 Od 20.07.2020 do 26.07.2020 roku

Poniedziałek 20.07

+ Genowefa Uram gre ( od pog )

Wtorek 21.07

+ Genowefa Uram gre ( pog)

Środa 22.07

+ Genowefa Uram gre ( pog)

Czwartek 23.07

+ Genowefa Uram gre ( od pog)

Piątek 24.07

+ Genowefa Uram gre ( pog )

Sobota 25.07

+ Genowefa Uram gre ( pog)

Niedziela 26.07

 08.00 + Krzysztof Bryś

10.30 + Genowefa Uram gre ( pog )

12.30 O Boże bł i opiekę MB dla Emilii i Edwarda 35 rocz. ślubu

 

Intencje Mszalne

 Od 13.07.2020 do 19.07.2020 roku

Poniedziałek 13.07

+ Genowefa Uram gre ( od Marka z rodziną )

Wtorek 14.07

+ Genowefa Uram gre ( wnuczki Agnieszki z synami)

Środa 15.07

+ Genowefa Uram gre ( pog)

Czwartek 16.07

+ Genowefa Uram gre ( od pog)

Piątek 17.07

+ Genowefa Uram gre ( pog )

Sobota 18.07

14.00 ślub Ziobro – Krajewski

+ Genowefa Uram gre ( pog)

Niedziela 19.07

 08.00 + + Genowefa Uram gre ( pog )

10.30 + Władysław Stanisława (ona) i Janusz

 

Intencje Mszalne

 Od 06.07.2020 do 12.07.2020 roku

Poniedziałek 06.07

+ Genowefa Uram gre ( od córki Kazimiery z rodziną

Wtorek 07.07

+ Genowefa Uram gre ( od rodziny Dębiczak )

Środa 08.07

+ Genowefa Uram gre ( od Jana i Marii Maciaszkiewicz )

Czwartek 09.07

+ Genowefa Uram gre ( od Jadwigi z rodziną)

Piątek 10.07

+ Genowefa Uram gre ( od rodziny Moskal )

Sobota 11.07

+ Genowefa Uram gre ( od rodziny Ingotów )

Niedziela 12.07

 08.00 + Genowefa Uram gre (od syna Adama z żoną)

10.30 + Waleria i Stanisława (ona)

 

 

Intencje Mszalne

 Od 29.06.2020 do 05.07.2020 roku

Poniedziałek 29.06

 09.00 + ks. Jan Gębala i Maria

18.00 + Zofia i Wacław Górniewicz

Wtorek 30.06

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Gabryjeli w 18 rocz. urodzin.

Środa 01.07

+ Genowefa Uram gre ( od Małgorzaty i Jerzego Pany )

Czwartek 02.07

+ Genowefa Uram gre ( od Przybylskich z Wróbliska Szlachetnego)

Piątek 03.07

+ Genowefa Uram gre ( od Kumiegów

Sobota 04.07

+ Genowefa Uram gre ( od wnuczki Doroty z rodziną )

Niedziela 05.07

 08.00 + + Genowefa Uram gre (od wnuka Jaromira z rodzina )

10.30 + Janina i Stanisław Słonina

 

Intencje Mszalne

 Od 22.06.2020 do 28.06.2020 roku

Poniedziałek 22.06

 + Henryk

Wtorek 23.06

+ Henryk

Środa 24.06

+ Henryk

Czwartek 25.06

+ Henryk

Piątek 26.06

+ Bogumiła Wieszczek

Sobota 27.06

+ Maria Aleksander i Jerzy

Niedziela 28.06

 08.00 + Antoni i Stanisław Szpiech

10.30 Za dzieci I komunijne

 

 

Intencje Mszalne

 Od 15.06.2020 do 21.06.2020 roku

Poniedziałek 15.06

 + Tadeusz

Wtorek 16.06

+ Tadeusz

Środa 17.06

+ Tadeusz

Czwartek 18.06

+ Tadeusz

Piątek 19.0

+ Józef Jasiński (od córki z rodziną )

Sobota 20.06 (Odpust Parafialny )

11.00 Za parafian

18.00 + Włodzimierz Paradysz

Niedziela 21.06

 08.00 + Zbigniew Cynar

10.30 + Anna i Karol Sidor

 

Intencje Mszalne

Od 08.06.2020 do 14.06.2020 roku

Poniedziałek 08.06

 + Józef Jasiński ( od Stefani i Józefa Pietrasz )

Wtorek 09.06

+ Genowefa Uram ( od wnuków z Lutczy )

Środa 10.06

+ Genowefa Uram (od Władysława i Teresy Pasowicz z rodziną)

Czwartek 11.06 ( Boże Ciało )

08.00 + Antonim Szpiech

10.00 + Bogumiła Wieszczek

Piątek 12.0

+ Genowefa Uram (od rodziny Nowaków ze Strzyżowa )

Sobota 13.06

O Boże bł. wyborze drogi życiowej

Niedziela 14.06

 08.00 + Teresa Zięba ( od syna z rodziną )

10.30 + Lucyna i Czesław Bryś

 

 

Intencje Mszalne

 Od 25.05.2020 do 31.05.2020 roku

Poniedziałek 25.05

 + Jan i Bronisława (ona) Kiełbasa

Wtorek 26.05

+ Genowefa Uram ( od wnuka Tomasza z rodziną )

Środa 27.05

+ Franciszek, Janina, Józef i Jadwiga Źrebiec

Czwartek 28.05

+ Genowefa Uram (od rodziny Wojtaszek )

Piątek 29.05

+ Genowefa Uram (od synowej Felicji )

Sobota 30.05

+ Genowefa Uram (od synowej Felicji )

Niedziela 31.05

 08.00 O zdrowie i Boże bł. dla Piotra i Moniki i ich dzieci

10.30 + Anna i Michał Kozdraś

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 18.05.2020 do 24.05.2020 roku

Poniedziałek 18.05

 + Maria i Władysław Kwolek ( od dzieci )

Wtorek 19.05

+ Janina Lechowska

Środa 20.05

+ Stanisław ( od żony z rodziną

Czwartek 21.05

+ Genowefa Uram (od rodziny Gosztyłów z Gwoźnicy )

Piątek 22.05

+ Genowefa Uram (od rodziny Gosztyłów z Gwoźnicy )

Sobota 23.05

+ Teresa Krochmal 2 rocz.

Niedziela 24.05

 08.00 + Stanisław Stodolak

10.30 + Eugenia i Mieczysław Gorczyca ( od wnuczki Anny )

 

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 11.05.2020 do 17.05.2020 roku

Poniedziałek 11.05

 + Genowefa Uram ( od rodziny Domino)

Wtorek 12.05

+ Genowefa Uram ( od Zofii Rekoś)

Środa 13.05

+ Genowefa Uram ( od Mateusza i Magdy z dziećmi )

Czwartek 14.05

+ Genowefa Uram (od Sąsiadów )

Piątek 15.05

+ Genowefa Uram ( od Marii i Jana Maciaszkiewicz)

Sobota 16.05

+ Genowefa Uram ( od Jadwigi z rodziną)

Niedziela 17.05

 08.00 + Ignacy, Wincenty Tadeusz i Jan Szostak

10.30 + Anna, Wojciech, Michalina, Marcelina Staś, Józef z żoną wnukami Szymonem Kaim i + rodziny Jałowców i Walczyk

 

Intencje Mszalne

 Od 04.05.2020 do 10.05.2020 roku

Poniedziałek 04.05

 + Genowefa Uram ( od Renaty i Dariusz z rodziną z USA )

Wtorek 05.05

+ Genowefa Uram ( od syna Stanisława z żoną )

Środa 06.05

+ Genowefa Uram ( od syna Stanisława z żoną)

Czwartek 07.05

+ Genowefa Uram (od Stefani i Józefa Pietrasz )

Piątek 08.05

+ Genowefa Uram ( od Lucyny i Wojciecha Pietrasz )

Sobota 09.05

+ Genowefa Uram ( od pracowników Izby Przyjęć Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego w Rzeszowie )

Niedziela 10.05

 08.00 + Ignacy Turoń

10.30 + Genowefa Uram ( od Zofii Żybura )

 

 

Intencje Mszalne

 Od 27.04.2020 do 03.05.2020 roku

Poniedziałek 207.04

 + Genowefa Uram ( od syna Ryszarda z żoną )

Wtorek 28.04

+ Genowefa Uram ( od Zofii i Janusza z USA )

Środa 29.04

+ Genowefa Uram ( od Zofii i Janusza z USA )

Czwartek 30.04

+ Genowefa Uram ( od Moniki i Szymona z rodziną z USA )

Piątek 01.05

+ Genowefa Uram ( od Moniki i Szymona z rodziną z USA )

Sobota 02.05

+ Józef Pitera – 3 rocz.

Niedziela 03.05

 08.00 + Antoni Hajnas

10.30 + Genowefa Uram ( od Renaty i Dariusza z rodz. z USA )

 

Intencje Mszalne

 Od 20.04.2020 do 26.04.2020 roku

Poniedziałek 20.04

 O Boże bł. i opiekę MB dla Aleksandra Uchman

Wtorek 21.04

O Boże bł. i opiekę MB dla Bernadety

Środa 22.04

+ Tadeusz

Czwartek 23.04

+ Tadeusz

Piątek 24.04

+ Tadeusz

Sobota 25.04

+ Adam Śnieżek 3 rocz.

Niedziela 26.04

 08.00  + Tadeusz

10.30 Dziękczynna za wszelkie łaski Boże

 

Intencje Mszalne

Od 13.04.2020 do 19.04.2020 roku

Poniedziałek 13.04

08.00 + Tadeusz i Danuta Piskadło

10.30 + Zofia i Edward Gołda

12.30 O Boże bł. i opiekę MB dla Jana i Lucyny 35 rocz. ślubu

Wtorek 14.04

Dantis

Środa 15.04

Dantis

Czwartek 16.04

Dantis

Piątek 17.04

Dantis

Sobota 18.04

Dantis

Niedziela 19.04

 08.00 + Janina Stanisław Eugeniusz i Kazimierz Pietrasz ( od Edwarda )

10.30 + Franciszek i Janina Źrebiec

 

Intencje Mszalne

 Od 06.04.2020 do 12.04.2020 roku

Poniedziałek 06.04 ( Wielki Poniedziałek )

+ Stanisław Kotwa

Wtorek 07.04 (Wielki Wtorek )

Dantis

Środa 08.04 (Wielka Środa )

Dantis

Czwartek 09.04 ( Wielki Czwartek )

Dantis

Piątek 10.04 ( Wielki Piątek )

——————-

Sobota 11.04 ( Wielka Sobota )

+ Władysław i Erwin Budyń

Niedziela 12.04 ( Wielka Niedziela )

 06.00 Za Parafian

10.30 W intencji Panu Bogu wiadomej

10.30 + Maria i Franciszek Urban

 

Intencje Mszalne

 Od 30.03.2020 do 05.04.2020 roku

Poniedziałek 30.03

Dantis

Wtorek 31.03

Dantis

Środa 01.04

Dantis

Czwartek 02.04

Dantis

Piątek 03.04

Dantis

Sobota 04.04

+ Józefa (ona) Ziemba

Niedziela 05.04

 08.00 Dantis

10.30 + Czesław Pitera

15.00 Za parafian

 

 

Intencje Mszalne

 Od 23.03.2020 do 29.03.2020 roku

Poniedziałek 23.03

Dantis

Wtorek 24.03

Dantis

Środa 25.03

+ Franciszek i Aniela Charzewscy

Czwartek 26.03

Dantis

Piątek 27.03

Dantis

Sobota 28.03

Dantis

Niedziela 29.03

 08.00 Dantis

10.30 + Zofia Wojtaszek 12 rocz.

15.00 Za parafian

 

Intencje Mszalne

 Od 16.03.2020 do 22.03.2020 roku

Poniedziałek 09.03

Dantis

Wtorek 10.03

Dantis

Środa 11.03

Dantis

Czwartek 12.03

+ Wojciech i Józefa (ona) Kremski

Piątek 13.03

Dantis

Sobota 14.03

Dantis

Niedziela 15.03

 08.00 + Zdzisław Łuksa ( od rodziny )

10.30 + Antoni Łuksa (od rodziny )

15.00 Za parafian

 

Intencje Mszalne

 Od 09.03.2020 do 15.03.2020 roku

Poniedziałek 09.03

 + Maria Stancelewicz – 9 rocz.

Wtorek 10.03

+ Kazimierz Bliźniak

Środa 11.03

+ Dariusz Chmura

Czwartek 12.03

+ Dariusz Chmura

Piątek 13.03

+ Dariusz Chmura

Sobota 14.03

+ Zbigniew Uram ( od rodziny Wojtaszek )

Niedziela 15.03

 08.00 + Zbigniew Uram

10.30 W intencji pewnej osoby

15.00 Za parafian

 

 

Intencje Mszalne

 Od 02.03.2020 do 08.03.2020 roku

Poniedziałek 02.03

 + Genowefa Uram ( od zespołu Pieśni i Tańca Kłosowianie ze Strzyżowa )

Wtorek 03.03

+ Zbigniew Uram

Środa 04.03

Dziękczynna za otrzymane łaski dla Teresy i Zbigniewa

Czwartek 05.03

+ Zbigniew Uram

Piątek 06.03

+ Zbigniew Uram

Sobota 07.03

W intencji Dusz w Czyśćcu Cierpiących

Niedziela 08.03

 08.00 + Tadeusz i Józef Rymarz

10.30 + Maria i Stanisław Wnęk

 

 

Intencje Mszalne

Od 24.02.2020 do 01.03.2020 roku

Poniedziałek 24.02

 + Dariusz Chmura

Wtorek 25.02

+ Dariusz Chmura

Środa 26.02

17.00 Dziękczynna za otrzymane łaski dla Teresy i Zbigniewa

Czwartek 27.02

 + Dariusz Chmura

Piątek 28.02

+ Dariusz Chmura

Sobota 29.02

+ Dariusz Chmura

Niedziela 01.03

 08.00 + Mieczysław Pietrasz

10.30 Dziękczynna za rok 2019 i o Boże bł. na rok 2020 od róży Teresy Inglot

15.00 Za parafian

 

Intencje Mszalne

 Od 17.02.2020 do 23.02.2020 roku

Poniedziałek 17.02

 + Dariusz Chmura

Wtorek 18.02

+Dariusz Chmura 

Środa 19.02

+ Dariusz Chmura

Czwartek 20.02

 + Dariusz Chmura

Piątek 21.02

+ Dariusz Chmura

Sobota 22.02

+ Dariusz Chmura

Niedziela 23.02

 08.00 + Maria i Aleksander  Gierlach (od wnuczki )

10.30 O Boże bł. w naszej rodzinie

 

 

Intencje Mszalne

 Od 10.02.2020 do 16.02.2020 roku

Poniedziałek 10.02

 + Dariusz Chmura

Wtorek 11.02

Za chorych i Starszych

Środa 12.02

+ Dariusz Chmura

Czwartek 13.02

 + Dariusz Chmura

Piątek 14.02

+ Dariusz Chmura

Sobota 15.02

+ Dariusz Chmura

Niedziela 16.02

08.00 + Katarzyna i Wojciech Janusz. + Janina i Antoni Gierlach

10.30 + Jan i Stanisław Zieliński i ++ z rodziny

 

 

Intencje Mszalne

Od 03.02.2020 do 09.02.2020 roku

Poniedziałek 03.02

 + Dariusz Chmura

Wtorek 04.02

+ Jan, Helena Bolesław Alina

Środa 05.02

+ Dariusz Chmura

Czwartek 06.02

 + Dariusz Chmura

Piątek 07.02

+ Stanisława (ona) Puk 7 rocz.

Sobota 08.02

 + Maria Budyń 2 rocz.

Niedziela 09.02

08.00 O zdrowie dla syna Krzysztofa i jego rodziny

10.30 + Danuta i Aleksander Wojciechowski

 

 

Intencje Mszalne

 Od 27.01.2020 do 02.02.2020 roku

Poniedziałek 27.01

 + Stanisław Czarnik ( greg )

Wtorek 28.12

+ Stanisław Czarnik ( greg )

Środa 29.01

+ Stanisław Czarnik ( greg )

Czwartek 30.01

 + Stanisław Czarnik greg

Piątek 31.01

+ Józefa (ona) i Tadeusz Rymarz

Sobota 01.02

 + Dariusz Chmura (Od Marii i Kazimierza Iskrzyckich )

Niedziela 02.02

 08.00 + Mikołaj i Genowefa Błaszkiewicz

10.30 + Wojciech i Zofia i Jan Marcjanna Wojtowicz

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 20.01.2020 do 26.01.2020 roku

Poniedziałek 20.01

 + Stanisław Czarnik ( greg )

Wtorek 21.12

+ Stanisław Czarnik ( greg )

Środa 22.01

+ Stanisław Czarnik ( greg )

Czwartek 23.01

 + Stanisław Czarnik greg

Piątek 24.01

+ Stanisław Czarnik greg

Sobota 25.01

 + Stanisław Czarnik greg

Niedziela 26.01

 08.00 + Stanisław Czarnik ( greg )

10.30 + Stanisław Gorzynik 5 rocz. ( od syna Arka )

 

 

Intencje Mszalne

 Od 13.01.2020 do 19.01.2020 roku

Poniedziałek 13.01

 + Stanisław Czarnik ( greg )

Wtorek 14.12

+ Stanisław Czarnik ( greg )

Środa 15.01

+ Stanisław Czarnik ( greg )

Czwartek 16.01

 + Stanisław Czarnik greg

Piątek 17.01

+ Stanisław Czarnik greg

Sobota 18.01

 + Stanisław Czarnik greg

Niedziela 19.01

 08.00 + Tadeusz, Ryszard, Wiesław Drozd

10.30 + Stanisław Czarnik ( greg )

 

 

Intencje Mszalne

 06.01.2020 do 12.01.2020 roku

Poniedziałek 06.01 ( Trzech Króli )

08.00 + Mieczysław i Czesława (ona) Leśniak

10.30 + Stanisław Czarnik ( greg )

Wtorek 07.01

+ Stanisław Czarnik ( greg )

Środa 08.01

+ Stanisław Czarnik ( greg )

Czwartek 09.01

 + Stanisław Czarnik greg

Piątek 10.01

+ Stanisław Czarnik greg

Sobota 11.01

 + Stanisław Czarnik greg

Niedziela 12.01

 08.00 + Stanisław Czarnik ( greg )

10.30 + Maria, Bolesław i Stanisław

 

Intencje Mszalne

Od 30.12.2019 do 05.01.2020 roku

Poniedziałek 30.12

+ Stanisław i Agnieszka

Wtorek 31.12

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Mieczysława i Teresy w 42 rocz. ślubu

Środa 01.01 ( Nowy Rok )

08.00 O Boże bł. dla Mieczysława

10.30 + Stanisław Czarnik ( początek )

Czwartek 02.01

 + Stanisław Czarnik greg

Piątek 03.01

+ Stanisław Czarnik greg

Sobota 04.01

 + Stanisław Czarnik greg

Niedziela 05.01

 08.00  + Stanisław Czarnik greg

10.30 O Boże bł. i opiekę MB dla Grzegorza w 18 – rocz. urodzin

 

Intencje Mszalne

Od 23.12.2019 do 29.12.2019 roku

Poniedziałek 23.12

+ Dariusz Chmura (Od Krzysztofa Jacek z rodzina)

Wtorek 24.12

+ Dariusz Chmura ( Od Antoniego Woźniak z rodziną )

Środa 25.12 ( Boże Narodzenie )

08.00 + Stanisław Szpiech

10.30 + Jan Zieliński

Czwartek 26.12 ( Św. Szczepana )

08.00 + Mieczysław i Eugenia Gorczyca

10.30 + Ks. Jan Gębala

Piątek 27.12

+ Zygmunt, Klara, Maria i Zofia

Sobota 28.12

+ Bogusława (ona) Stanisława (ona) i Tadeusz Wojtaszek

Niedziela 29.12

 08.00 + Anna i Stanisław Gębarzewscy

10.30  + Stanisław Źrebiec – 9 rocz.

 

Intencje Mszalne

 Od 16.12.2019 do 22.12.2019 roku

Poniedziałek .16.12

+ Dariusz Chmura (od firmy Pol-Service Jacek Majcher z Rzeszowa

Wtorek 17.12

+ Dariusz Chmura (od firmy Pol-Service Jacek Majcher z Rzeszowa )

Środa 18.12

+ Dariusz Chmura (od Beaty i Mariusza Smolczyk z rodziną )

Czwartek 19.12

+ Dariusz Chmura (od Od Zofii i Leszka Stolarskich)

Piątek 20.12

+ Bogumiłę Wieszczek

Sobota 21.12

+ Dariusza Chmura (od Marii Oliwa i Jana Siuta )

Niedziela 22.12

 08.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Patryka w 18 rocz. urodzin

10.30  + Krystynę ( od córki Anny za mężem )

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 09.11.2019 do 15.12.2019 roku

Poniedziałek .09.12

+ Maria

Wtorek 10.12

+ Stefania Budyń

Środa 11.12

+ Dariusz Chmura (od firmy Pol-Service Jacek Majcher z Rzeszowa )

Czwartek 12.12

+ Dariusz Chmura (od firmy Pol-Service Jacek Majcher z Rzeszowa )

Piątek 13.12

+ Dariusz Chmura (od firmy Pol-Service Jacek Majcher z Rzeszowa )

Sobota 14.12

+ Dariusz Chmura (od Beaty i Mariusza Smolczyk z rodziną )

Niedziela 15.12

 08.00 + Stanisław Katarzyna i Michał Stodolak

10.30  + Andrzej i Teresa i ++ z rodziny Paradysz

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 02.11.2019 do 08.12.2019 roku

Poniedziałek .02.12

+ Walenty i Zofia Delikat

Wtorek 03.12

+ Helena i Józef Gębarzewscy (od córki Zuzanny )

Środa 04.12

+ Dariusz Chmura (od Agnieszki i Roberta Adamczyk )

Czwartek 05.12

+ Dariusz Chmura (od Agnieszki i Roberta Adamczyk )

Piątek 06.12

+ Dariusz Chmura (od firmy Pol-Service Jacek Majcher z Rzeszowa )

Sobota 07.12

+ Dariusz Chmura (od firmy Pol-Service Jacek Majcher z Rzeszowa )

Niedziela 08.12

 08.00 + Czesława (ona) i Mieczysław Leśniak

10.30  + Władysław Szaro 1 rocz. (od córki Małgorzaty )

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 25.11.2019 do 01.12.2019 roku

Poniedziałek .25.11

+ Zofia, Jan i ++ z rodziny Pietrasz

Wtorek 26.11

+ Henryk, Maria, Krystyna, Stanisław i Stanisław i ++ z rodziny

Środa 27.11

+ Alicja Turoń

Czwartek 28.11

O spełnienie Woli Bożej i szczęśliwą śmierć

Piątek 29.11

+ Mieczysław, Andrzej i Anna Pietrasz

Sobota 30.11

+ Władysław Czesław i Stanisław

Niedziela 01.12

 08.00 O Boże bł. i opiekę św. Barbary dla pracujących i emerytowanych Górników

10.30  + Władysław, Anna, Zofia, i Adam Śnieżek

 

 

Intencje Mszalne

 Od 18.11.2019 do 24.11.2019 roku

Poniedziałek .18.11

+ Zofia, Józef, Stanisław Korzeniowski

Wtorek 19.11

+ Czesława (ona) Kazimierz Zdzisław Majcher

Środa 20.11

O Boże bł. i opiekę MB dla Teresy i Zbigniewa Szpojnarowicz

Czwartek 21.11

+ Aleksandra (ona) i Jan Kwiatkowski

Piątek 22.11

+ Antonina Aleksander i Stanisław Szarek

Sobota 23.11

O Boże błogosławieństwo i szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny

Niedziela 24.11

 08.00 + Maria Aleksander Józef i Józefa (ona)

10.30  + Janina Stanisław Zbigniew i Krystyna Biedka

 

Intencje Mszalne

 

 Od 04.11.2019 do 10.11.2019 roku

Poniedziałek .04.11

+ Janina Misiura ( od koleżanek i kolegów ze sklepu Zielony Koszyk z Korczyny )

Wtorek 05.11

+ Janina Misiura ( od koleżanek i kolegów ze sklepu Zielony Koszyk z Korczyny )

Środa 06.11

+ Żaneta, Anna, Teresa, Kazimierz i Andrzej Pietrasz

Czwartek 07.11

+ Zofia i Wacław Gurniewicz

Piątek 08.11

+ Iwonę i ++ z rodzin Krzysików i Piaseckich

Sobota 09.11

 + Lucyna Bryś

Niedziela 10.11

 08.00 + Franciszek, Aniela Emil i Piotr z rodz. Charzewskich

10.30  + Zdzisław Łuksa – 2 rocz.

 

Intencje Mszalne

 Od 28.10.2019 do 03.11.2019 roku

Poniedziałek .28.10

+ Adam i Maria Dębiczak

Wtorek 29.10

+ Genowefa i Stanisław Gerlach i + Maria Winiarski

Środa 30.10

W intencji Marii – Dziękczynno – błagalna

Czwartek 31.10

+ Bogumiła Wieszczek

Piątek 01.11

08.00 + Stefania i Mikołaj Kiełbasa

10.30 + Czesław Gazda

 Sobota 02.11

09.00 + Aleksander i Helena Stodolak

17.00 + Franciszka (ona) Śnieżek 1 rocz.

Niedziela 03.11

 08.00 + Czesław Gazda

10.30  + Jan i Maria Mandela

 

 

Intencje Mszalne

 Od 21.10.2019 do 27.10.2019 roku

Poniedziałek .21.10

 Stanisław Czarnik (pog)

Wtorek 22.10

+ Stanisław Czarnik (pog)

Środa 23.10

+ Stanisław Czarnik (pog )

Czwartek 24.10

+ Stanisław Czarnik (pog)

Piątek 25.10

+ Adam i Tadeusz Dębiczak

 Sobota 26.10

+ O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Stefanii i Józefa w 59 rocz. ślubu

Niedziela 27.10

 08.00 + Czesław Gazda (od córki z rodziną )

 10.30 O + Danuta i Tadeusz Piskadło

 

Intencje Mszalne

 Od 14.10.2019 do 20.10.2019 roku

Poniedziałek .14.10

+ Leokadia Ślusarz

Wtorek 15.10

+ Stanisław Czarnik (od siostrzeńca Macieja Sidor z Dębicy )

Środa 16.10

+ Stanisław Czarnik (pog )

Czwartek 17.10

+ ks. Józef Burlikowski

Piątek 18.10

+ Bogumiła wieszczek 1 rocz.

 Sobota 19.10

14.00 Ślub

+ Stanisław Czarnik (pog)

Niedziela 29.10

 08.00 + Adam Dębiczak

 10.30 O Boże bł., i opiekę Matki Bożej dla Alanka w 3 rocz. urodzin ( od dziadków)

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 07.10.2019 do 13.10.2019 roku

Poniedziałek 70.10

+ Stanisław Czarnik( od chrześnicy Urszuli Drojetzki )

Wtorek 08.10

+ Stanisław Czarnik (od siostry Magdaleny z mężem z Dębicy )

Środa 09.10

+ Stanisław Czarnik (od siostrzenicy Joanny z rodziną z Dębicy )

Czwartek 10.10

+ Stanisław Czarnik (od siostrzenicy Joanny z rodziną z Dębicy)

Piątek 11.10

+ Stanisław Czarnik ( od siostrzenicy Marii z rodziną z Dębicy )

 Sobota 12.10

+ Stanisław Czarnik (od siostrzeńca Macieja Sidor z Dębicy)

Niedziela 13.10

 08.00 + Jan, Józefa (ona) Anna, Zofia i Maria i ++ z rodziny Górskich

 10.30 + Władysław, Bronisława (ona) i Józef Gonet ( od Marcina z rodziną )

 

 

 

Intencje Mszalne

Od 23.09.2019 do 29.09.2019 roku

Poniedziałek 23.09

+ Stanisław Czarnik (od córki Barbary z dziećmi)

Wtorek 24.09

+ Stanisław Czarnik (od córki Zofii z mężem i dziećmi )

Środa 25.09

+ Stanisław Czarnik (od Swatów z Wysokiej Głogowskiej)

Czwartek 26.09

+ Stanisław Czarnik ( od koleżanek i kolegów córki Zofii)

Piątek 27.09

+ Stanisław Czarnik ( od wnuka Pawła z rodziną)

 Sobota 28.09

+ Stanisław Czarnik (od żony Krystyny i córki Urszuli z rodziną)

Niedziela 29.09

 08.00 + Anna, Wojciech i Jan Zięba

 10.30 + Zofia 4 rocz., Władysław 3 rocz., Supel (od siostrzenicy Karoliny
z rodziną )

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 16.09.2019 do 22.09.2019 roku

Poniedziałek 16.09

+ Stanisław Czarnik (od Mateusza i Agnieszki Mateja)

Wtorek 17.09 

+ Stanisław Czarnik (od rodziny Ślęczków z Zabajki )

Środa 18.09

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Grzegorza w 20 rocz . ślubu

Czwartek 19.09

+ Stanisław Czarnik ( od Agaty i Andrzeja Bruz )

Piątek 20.09

+ Stanisław Czarnik ( od Ewy Kozub z rodziną)

Sobota 21.09

14.00 Ślub

+ Stanisław Czarnik (od córki Anny Róg z rodziną)

Niedziela 22.09

08.00 + Jan Marczak 8 rocz.

10.30 + Stanisław Czarnik (od córki Marii z rodziną )

 

 

Intencje Mszalne

 Od 09.09.2019 do 15.09.2019 roku

Poniedziałek 09.09

+ Stanisław Czarnik (od Tadeusza i Doroty Makuch z rodziną)

Wtorek 10.09

 + Stanisław Czarnik (od syna Leszka )

Środa 11.09

 + Stanisław Czarnik ( od Stanisława i Genowefy Makuch )

Czwartek 12.09

 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Patrycji 18 rocz. urodzin

Piątek 13.09

+ Stanisław Czarnik ( od Marii Mateja)

 Sobota 14.09

15.00 Ślub

+ Stanisław Czarnik (od Stanisława i Zofii Wąsickich z Boguchwały )

Niedziela 15.09

 08.00 + Stanisław Czarnik (od Renaty i Józefa Mateja )

 10.30 + Eugenia i Mieczysław Gorczyca

 

Intencje Mszalne

 Od 02.09.2019 do 08.09.2019 roku

Poniedziałek 02.09

+ Jan i Józefa (ona) Supel i ++ z rodziny

Wtorek 03.09

W intencji Bogu wiadomej

Środa 04.09

+ Wacław Łuksa 10 rocz.

Czwartek 05.09

 + Stanisław Czarnik (od Jana Ziemniak)

Piątek 06.09

+ Stanisława (ona ) i Jan Gargasz ( od syna Mariana)

 Sobota 07.09

+ Stanisław Czarnik (od Małgorzaty Makuch z rodziną)

Niedziela 08.09

 08.00 + Stanisław Czarnik (od Swatów z Boguchwały )

 10.30 + Franciszek i Jan Rymarz + Anna i Maria ( od Adama )

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 26.08.2019 do 01.09.2019 roku

Poniedziałek 26.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Wtorek 27.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Środa 28.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Czwartek 29.08

 + Franciszka Śnieżek (gr)

Piątek 30.08

+ Franciszka Śnieżek (zakończenie )

 Sobota 31.08

+ Józef Gierlach

Niedziela 01.09

 08.00 + Maria i Edward Duda

 10.30 + Bronisław i ++ z jego rodziny

 

Intencje Mszalne

 Od 19.08.2019 do 25.08.2019 roku

Poniedziałek 19.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Wtorek 20.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Środa 21.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Czwartek 22.08

 + Franciszka Śnieżek (gr)

Piątek 23.08

+ Franciszka Śnieżek gr

 Sobota 24.08

+ Franciszka Śnieżek gr

Niedziela 25.08

 08.00 Dziękczynna za szczęśliwe zbiory (od róży Marii Źrebiec )

 10.30 + Franciszka Śnieżek gr

 

 

Intencje Mszalne

 Od 12.08.2019 do 18.08.2019 roku

 Poniedziałek 12.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Wtorek 13.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Środa 14.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Czwartek 15.08

08.00 W intencji wszystkich którzy zrobili wieńce

10.30 + Franciszka Śnieżek (gr)

Piątek 16.08

+ Franciszka Śnieżek gr

 Sobota 17.08

+ Franciszka Śnieżek gr

Niedziela 18.08

 08.00 + Zdzisław, Zofia Czesława (ona) i Jan Nowotarskich

 10.30 + Franciszka Śnieżek gr

 

 

Intencje Mszalne

 Od 05.08.2019 do 11.08.2019 roku

Poniedziałek 05.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Wtorek 06.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Środa 07.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Czwartek 08.08

+ Franciszka Śnieżek (gr)

Piątek 09.08

+ Franciszka Śnieżek gr

Sobota 10.08

+ Franciszka Śnieżek gr

Niedziela 11.08

08.00 + Franciszka Śnieżek gr

10.30 + Kazimiera (ona) Bober – 1 rocz. 

 

 

Intencje Mszalne

Od 29.07.2019 do 04.08.2019 roku

Poniedziałek 29.07

+ Tadeusz Supel ( od Alojzego i Iwony Rymarz )

Wtorek 30.07

Za parafian

Środa 31.07

O Boże bł. i opiekę MB dla Renaty i Mariana Stanisławczyk ( od mamy z Blizianki)

Czwartek 01.08

+ Franciszka Śnieżek (początek Gregorianki)

Piątek 02.08

+ Franciszka Śnieżek gr

 Sobota 03.08

+ Franciszka Śnieżek gr

Niedziela 04.08

 08.00 + Franciszka Śnieżek gr

 10.30 Za parafian

 

 

Intencje Mszalne

 Od 22.07.2019 do 28.07.2019 roku

Poniedziałek 22.07

+ Mieczysław Pietrasz (pog )

Wtorek 23.07

+ Mieczysław Pietrasz (pog )

Środa 24.07

+ Mieczysław Pietrasz (pog )

Czwartek 25.07

+ Adam i Tadeusz Dębiczak

Piątek 26.07

+ Adam i Maria Debiczak

 Sobota 27.07

+ Helena Rzońca

Niedziela 28.07

 08.00 + Katarzyna i Wojciech Janusz

 10.30 + Eugeniusz Mateja i Bogumiła Wieszczek

 

 

 

Intencje Mszalne

 Od 15.07.2019 do 21.07.2019 roku

Poniedziałek 15.07

+ Mieczysław Pietrasz (pog )

Wtorek 16.07

+ Mieczysław Pietrasz (pog )

Środa 17.07

+ Mieczysław Pietrasz (pog )

Czwartek 18.07

+ Mieczysław Pietrasz (pog )

Piątek 19.07

+ Mieczysław Pietrasz (pog )

Sobota 20.07

+ Maria

Niedziela 21.07

 08.00 + Włodzimierz Paradysz

 10.30 + Stanisław Zaguła 3 rocz. (od żony z rodziną )

 

 

Intencje Mszalne

 Od 08.07.2019 do 14.07.2019 roku

Poniedziałek 08.07

+ Mieczysław Pietrasz (od kolegów i koleżanek Cork z firmy Auto – Dekor)

Wtorek 09.07

+ Mieczysław Pietrasz (od kolegów i koleżanek Cork z firmy Auto – Dekor)

Środa 10.07

+ Mieczysław Pietrasz (od kolegów i koleżanek Cork z firmy Auto – Dekor)

Czwartek 11.07

+ Mieczysław Pietrasz (od rodziny Malinowskich)

Piątek 12.07

+ Mieczysław Pietrasz (od rodziny Zubik )

 Sobota 13.07

+ Mieczysław Pietrasz (pog )

Niedziela 14.07

 08.00 + Mieczysław Pietrasz (pog )

 10.30 Za parafian

 

 

Intencje Mszalne

 Od 01.07.2019 do 07.07.2019 roku

Poniedziałek 01.07

+ Mieczysław Pietrasz (od rodziny Inglotów )

Wtorek 02.07

+ Mieczysław Pietrasz (od kuzynki Stanisławy Skwary z Łężan )

Środa 03.07

+ Mieczysław Pietrasz (od Bożeny Stanisławy Uram )

Czwartek 04.07

+ Mieczysław Pietrasz (od rodziny Szopa)

Piątek 05.07

+ Mieczysław Pietrasz (od właścicieli firmy Auto – Dekor )

Sobota 06.07

 + Maria

Niedziela 07.07

 08.00 + + z rodzin Gierlach i Paradysz

 10.30 + Wiktor Uram 13 rocz.

 

Intencje Mszalne

Od 24.06.2019 do 30.06.2019 roku

Poniedziałek 24.06

+ Jan Śnieżek + Jan Węgrecki

Wtorek 25.06

Dantis

Środa 26.06.

+ Bogumiła Wieszczek (od córki )

Czwartek 27.06

+ Mieczysław Pietrasz (od sąsiadów )

Piątek 28.06

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Marcina 15 rocznice ślubu

 Sobota 29.06

11.00 Za parafian

18.00 + ks. Jan Gębala

Niedziela 30.06

 08.00 + Włodzimierz Paradysz 11 rocz.

 10.30 + Mieczysław Pietrasz (od sąsiadów )

 

Intencje Mszalne

 Od 17.06.2019 do 23.06.2019 roku

Poniedziałek 17.06

+ Mieczysław Pietrasz (od Tadeusza Skwara )

Wtorek 18.06

+ Mieczysław Pietrasz (od Franiów z Łężan)

Środa 19.06.

+ Mieczysław Pietrasz (od siostry )

Czwartek 20.06

08.00 + Jan i Stanisława Gargasz ( wnuczki )

10.30 Za parafian

Piątek 21.06

+ Alicja Turoń

Sobota 22.06

+ Mieczysław Pietrasz (od Zofii Zielińskiej )

Niedziela 23.06

08.00 + Antoni Szpiech (od siostry Teresy)

10.30 + Czesław Pitera ( od córki Doroty z rodziną)

 

 

Intencje Mszalne

 Od 10.06.2019 do 16.06.2019 roku

Poniedziałek 10.06

+ Mieczysław Pietrasz (od syna Andrzeja)

Wtorek 11.06

+ Mieczysław Pietrasz (od syna Dariusza)

Środa 12.06.

+ Mieczysław Pietrasz (od syna Piotra )

Czwartek 13.06

+ Mieczysław Pietrasz (od córki z wnuczką)

Piątek 14.06

+ Mieczysław Pietrasz (od córki z wnuczką)

Sobota 15.06

+ Mieczysław Pietrasz (od rodziny Szafran i Ząbkowicz)

Niedziela 16.06

08.00 + Antoni Szpiech i Stanisław

10.30 + Weronika Szczęsna – 2 rocz. ( od córki z rodziną)

 

Intencje Mszalne

 Od 03.06.2019 do 09.06.2019 roku

Poniedziałek 03.06

+ Maria

Wtorek 04.06

+ Antoni Szpiech – 1 rocz

Środa 05.06.

 + Józefa (ona) Jan Jadwiga i Józef

Czwartek 06.06

+ Mieczysław Pietrasz (od żony)

Piątek 07.06

+ Mieczysław Pietrasz (od żony)

Sobota 08.06

+ Mieczysław Pietrasz (od syna Andrzeja)

Niedziela 09.06

08.00 + Zbigniew Cynar

10.30 + Jan i Bronisława (ona) Kiełbasa

Intencje Mszalne

Od 27.05.2019 do 02.06.2019 roku

Poniedziałek 27.05

+ Za zmarłych

wtorek 28.05

Dziękczynna Bogu wiadoma

Środa 29.05. 

 + Walenty i Zofia Delikat

Czwartek 30.05

+ Maria

Piątek 31.05

O Boże Bł. i moc Ducha Świętego dla młodzieży która przyjęła sakrament bierzmowania

 Sobota  01.06

+ Józef Bieszczad – 17 rocz.

Niedziela 02.06

08.00 + Czesław Gazda 12 rocz.

10.30 + Eugenia i Mieczysław Gorczyca ( córki Beaty)

15.00 Ślub Agaty i Marka

 

Intencje Mszalne

 Od 20.05.2019 do 26.05.2019 roku

Poniedziałek 20.05

+ Eugenia i Mieczysław Gorczyca  ( od wnuczki Anny )

Wtorek 21.05

+ Maria

Środa 22.05.

 + Teresa Zięba ( od syna z rodziną)

Czwartek 23.05

+ Jan, Józefa (ona) Anna Zofia i Marcin

Piątek 24.05

+ Władysław Teofil Kazimierz i ++ z ich rodziny

 Sobota  25.05

+ Piotr Siekierski -6 rocz. ( od matki chrzestnej)

Niedziela 26.05

08.00 + Bogumiła Wieszczek i + Teresa Krochmal

10.30 + Maria Bolesław i Stanisław Mnich (od wnuczki Doroty z rodziną )

 

 

 Intencje Mszalne

 Od 13.05.2019 do 19.05.2019 roku

Poniedziałek 13.05

+ Franciszka( ona ) Śnieżek ( od pog )

Wtorek 14.05

+ Franciszka( ona ) Śnieżek ( od pog )

Środa 15.05.

 + Franciszka (ona) Śnieżek ( od pog)

Czwartek 16.05

+ Franciszka (ona) Śnieżek ( od pog)

Piątek 17.05

+ Franciszka( ona ) Śnieżek ( od pog )

Sobota  18.05

+ Franciszka (ona) Śnieżek ( od pog)

Niedziela 19.05

08.00 + Włodzimierz Paradysz

10.30 + Edward Łuksa – 12 rocz.

 

Intencje Mszalne

 Od 06.05.2019 do 12.05.2019 roku

 Poniedziałek 06.05

 + Franciszka( ona ) Śnieżek ( od Błaszkiewiczów i Syrków )

Wtorek 07.05

 Franciszka( ona ) Śnieżek ( od pog )

Środa 08.05.

+ Franciszka (ona) Śnieżek ( od pog)

Czwartek 09.05

+ Maria

 

Piątek 10.05

 

+ Franciszka( ona ) Śnieżek ( od po )

 

Sobota  11.05

 

+ Ignacy Turoń – 13 rocz.

 

Niedziela 12.05

 

08.00 + Stanisław Stodolak – 10 rocz.

 

10.30 W intencji Dzieci klasy IV

 

 

Intencje Mszalne

 Od 29.04.2019 do 05.05.2019 roku

Poniedziałek 29.04

 Antoni Hajnas w 24 rocz. ( od Syna Stanisława z rodziną )

Wtorek 30.04

Franciszka( ona ) Śnieżek ( od rodziny Kurowskich )

Środa 01.05.

 + Franciszka (ona) Śnieżek ( od Krystyny i Jana Śnieżek z Krosna)

Czwartek 02.05

+ Franciszka (ona) Śnieżek ( od Bolesława Kwiatkowskiego z żoną )

Piątek 03.05

09.00 + Józef Pitera 2 rocz.

18.00. Za parafian

Sobota  04.05

+ Franciszka (ona) Śnieżek ( od Wiesława Kwiatkowskiego z rodziną )

Niedziela 05.05

08.00 + Ignacy, Wincenty Tadeusz i Jan Szostak

10.30 W intencji Dzieci od I Komunii Św.

 

Intencje Mszalne

 Od 22.04.2019 do 28.04.2019 roku

Poniedziałek Wielkanocny 22.04

08.00 + Czesław Gazda

10.30 O Boże Bł. i opiekę MB dla Lucyny i Wojciecha  w 27 rocz. ślubu

Wtorek – Wielkanocny 23.04

Franciszka( ona ) Śnieżek ( od wnuczki Anny z rodziną )

Środa  Wielkanocna 24.04.

+ Franciszka (ona) Śnieżek ( od rodziny Sołtys)

Czwartek – Wielkanocny 25.04

+ Adam Śnieżek – 2 rocz. śmierci

 Piątek – Wielkanocny 26.04

+ Franciszka Śnieżek ( od rodziny Ćwiąkała )

 Wielka Sobota – Wielkanocny 27.04

+ Marią

Niedziela Miłosierdzia 28.04

 08.00 + Franciszek i Janina Źrebiec

 10.30 + Zofia i Edward Gołda

Intencje Mszalne

Od 15.04.2019 do 21.04.2019 roku

Wielki Poniedziałek 15.04

+ Franciszka( ona ) Śnieżek ( od Stanisława i Bernadety Jasińskich)

Wielki Wtorek 16.04

Franciszka( ona ) Śnieżek ( od Mnichów z Krosna )

Wielka Środa 17.04.

+ Franciszka (ona) Śnieżek ( od Deregowskiej z rodziną )

Wielki Czwartek 18.04

Dantis

Wielki Piątek 19.04

Wielka Sobota 20.04

+ Janina Stanisław Eugeniusz i Kazimierz Pietrasz

Wielka Niedziela 21.04

06.00 O Boże bł. dla Teresy i Zbigniewa

10.30 + Czesław Pietrasz

Intencje Mszalne

Od 08.04.2019 do 14.04.2019 roku

Poniedziałek 08.04

+ Franciszka( ona ) Śnieżek ( od Stefani i Józefa Pietrasz )

Wtorek 09.04

Franciszka( ona ) Śnieżek ( od wnuczki Danuty z rodziną )

Środa 10.04.

+ Franciszka (ona) Śnieżek ( od sąsiadów Jaśkiewiczów )

Czwartek 11.04

Franciszka( ona ) Śnieżek ( Krzysików i Nyczów )

Piątek 12.04

Franciszka( ona ) Śnieżek  ( od Edwarda i Bronisławy Węgreckich )

Sobota 13.04

Franciszka( ona ) Śnieżek  ( od wnuczka Tomasza z rodziną )

Niedziela 14.04

08.00 + Danutę i Tadeusza Piskadło

10.30 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Lucyny i Jana w 34 rocz. ślubu

Intencje Mszalne

Od 01.04.2019 do 07.04.2019 roku

Poniedziałek 01.04

+ Piotr, Aniela, i Zofia Winiarski. + Stanisław i Maria Wnęk ( od Jana Winiarskiego )

Wtorek 02.04

+ Maria

Środa 03.04.

+ Franciszka (ona) Śnieżek ( od rodziny Hajnas)

Czwartek 04.04

+ Michał Sutkowski

Piątek 05.04

Intencji Bogu wiadomej

Sobota 06.04

+ Józefa (ona) i Józef Cynar

Niedziela 07.04

08.00 + ks. Bogusław

10.30 Za parafian

Intencje Mszalne

Od 25.03.2019 do 31.03.2019 roku

Poniedziałek 25.03

O Boże bł. opiekę MB dla Czesławy (ona) 90 rocz. urodzin

Wtorek 26.03

+ Mikołaj Błaszkiewicz i Roman Sutkowski

Środa 27.03.

+ Franciszka (ona) Śnieżek ( od koła Gospodyń )

Czwartek 28.03

+ Janina i Franciszek Źrebiec (od Piotra i Eweliny )

Piątek 29.03

za Parafian

 Sobota 30.03

+ Władysław 19 rocz.

Niedziela 31.03

 08.00 + Jan i Marcjanna Wojtowicz

 10.30 w intencji Panu Bogu wiadomej

Intencje Mszalne

 Od 18.03.2019 do 24.03.2019 roku

 Poniedziałek 18.03

+ Józef Surma 19 rocz.

Wtorek 19.03

+ Maria

Środa 20.03.

+ Maria, Aleksander i Józefa (ona) Gierlach

Czwartek 21.03

+ Katarzyna Sutkowska

Piątek 22.03

 + za Parafian

 Sobota 23.03

+ Za Parafian

Niedziela 24.03

 08.00 + Wojciech i Janina Sawa

 10.30 + Antoni Łuksa 17 rocz. ( od rodziny )

Intencje Mszalne

 

Od 11.03.2019 do 17.03.2019 roku

Poniedziałek 11.03

+ Bogumiła Wieszczek (od róży Danuty Puk)

Wtorek 12.03

+ Jerzy Machowski

Środa 13.03.

+ Jerzy Machowski

Czwartek 14.03

+ Jerzy Machowski

Piątek 15.03

+ Zdzisław Łuksa ( od Mamy)

Sobota 16.03

+ Stanisława (ona) Puk

Niedziela 17.03

08.00 + Anna, Teresa, Żaneta, Kazimierz i Andrzej z rodziny Pietrasz

10.30 + Bogumiła Wieszczek (od sąsiadów Zagułów )

Intencje Mszalne

Od 04.03.2019 do 10.03.2019 roku

Poniedziałek 04.03

+ Kazimiera (ona) Bober

Wtorek 05.03

+ Kazimiera (ona) Bober

Środa 06.03.

+ Jerzy Machowski

Czwartek 07.03

+ Jerzy Machowski

Piątek 08.03

+ Aleksander Gierlach

Sobota 09.03

+ Władysław Mnich

Niedziela 10.03

08.00 Dziękczynna – Błagalna

10.30 + Weronika Szczęsna 2 rocz. (od wnuczki Marzeny z rodziną )

Intencje Mszalne

Od 25.02.2019 do 03.03.2019 roku

Poniedziałek 25.02

+ Bogumiła Wieszczek (pog )

Wtorek 26.02

+ Bogumiła Wieszczek (pog )

Środa 27.02.

+ Bogumiła Wieszczek (pog)

Czwartek 28.02

+ Bogumiła Wieszczek ( pog)

Piątek 01.03

+ Bogumiła Wieszczek (pog )

Sobota 02.03

+ Bogumiła Wieszczek (pog )

Niedziela 03.03

08.00 ++ Za siostry + Celinę Mikoś Alicję Kumiega i Olgę Tarasik

( od Stanisława i Bożeny Uran )

10.30 + Bogumiła Wieszczek (od koła Gospodyń )

Intencje Mszalne

Od 18.02.2019 do 24.02.2019 roku

Poniedziałek 18.02

+ Bogumiła Wieszczek (pog)

Wtorek 19.02

+ Bogumiła Wieszczek (pog )

Środa 20.02.

10.30 + Bogumiła Wieszczek (pog)

Czwartek 21.02

+ Bogumiła Wieszczek ( pog)

Piątek 22.02

 + Bogumiła Wieszczek (pog )

 Sobota 23.02

+ Bogumiła Wieszczek (pog )

Niedziela 24.02

08.00 ++ rodziców Jana i Helenę Mikoś ( od Stanisława i Bożeny Uran )

 10.30 + Bogumiła Wieszczek (pog  )

 

Intencje Mszalne

 Od 11.02.2019 do 17.02.2019 roku

 Poniedziałek 11.02

 + Bogumiła Wieszczek ( od córki Edyty z rodziną )

Wtorek 12.02

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Mandelów z Lutczy )

Środa 13.02.

10.30 + Bogumiła Wieszczek ( od kuzynki Janiny z Mielca )

Czwartek 14.02

+ Bogumiła Wieszczek ( od Czesławy Szostak )

Piątek 15.02

+ Bogumiła Wieszczek (pog  )

Sobota 16.02

+ Bogumiła Wieszczek (pog )

Niedziela 17.02

08.00 Za Parafian

10.30 + Bogumiła Wieszczek (pog  )

 

Intencje Mszalne

Od 04.02.2019 do 10.02.2019 roku

Poniedziałek 04.02

+ Bogumiła Wieszczek ( od pracowników Centrum w Strzyżowie  )

Wtorek 05.02

+ Bogumiła Wieszczek ( od pracowników Centrum w Strzyżowie  )

Środa 06.02.

10.30 + Bogumiła Wieszczek ( od Zofii Zielińskiej)

Czwartek 07.02

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Ziobro )

 

Piątek 08.02

+ Bogumiła Wieszczek (od rodziny Moskalów )

 

Sobota 09.02

O Boże bł. i opiekę MB dla Władysławy (ona) Wiesława w 40 rocz. ślubu
(od dzieci)

Niedziela 10.02

 

08.00 + Józefa (ona ) i Tadeusz Rymarz

10.30 + Kazimierz i Czesława (ona ) Majcher

Intencje Mszalne

Od 28.01.2019 do 03.02.2019 roku

Poniedziałek 28.01

+ Bogumiła Wieszczek ( od koleżanek córki Edyty z Delikatesów Centrum z Dobrzechowa )

Wtorek 29.01

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Piterów i Piwowarów )

Środa 30.01.

10.30 + Bogumiła Wieszczek ( od pracowników Centrum w Strzyżowie  )

Czwartek 31.01

+ Bogumiła Wieszczek ( od pracowników Centrum w Strzyżowie  )

 

Piątek 01.02

+ Bogumiła Wieszczek ( od pracowników Centrum w Strzyżowie  )

 

Sobota 02.02

09.00 Za Parafian

17.00  + Bogumiła Wieszczek ( od pracowników Centrum w Strzyżowie  )

Niedziela 03.02

 08.00 + Zdzisław Majcher ( od córki Jolanty )

10.30 + Ks. Stanisław Cieszanowski  i Józef Burlikowski i za ++ księży pracujących w naszej parafii

Intencje Mszalne

Od 21.01.2019 do 27.01.2019 roku

Poniedziałek 21.01

+ Bogumiła Wieszczek ( od chrzestnej Teresy )

Wtorek 22.01

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Adamskich )

Środa 23.01.

10.30 + Bogumiła Wieszczek ( od Koleżanek i Kolegów z pracy córki Katarzyny )

Czwartek 24.01

+ Maria

 

Piątek 25.01

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Wojciechowskich, Stodolaków, Frączków)

 

Sobota 26.01

+ Bogumiła Wieszczek ( od mamy )

 

Niedziela 27.01

08.00 + Stanisław Gorzynik – 5 rocz.

10.30 + Stanisław i Józef Źrebiec

Intencje Mszalne

Od 14.01.2019 do 20.01.2019 roku

Poniedziałek 14.01

+  Aleksandra i Jan Kwiatkowski ( od wnuczek Sabiny i Moniki )

Wtorek 15.01

+ Zofia, Andrzej, Czesław i Zdzisław ( od wnuczek Sabiny i Moniki )

Środa 16.01.

10.30 + Maria

Czwartek 17.01

+ Bogumiła Wieszczek (od córki Katarzyny z rodziną)

 

Piątek 18.01

+ Bogumiła Wieszczek ( od szwagierki Elżbiety z Dukli z rodziną )

 

Sobota 19.01

+ Bogumiła Wieszczek ( od kuzynki Zofii z rodziną)

 

Niedziela 20.01

08.00 + Wiktor Uram ( od Bożeny i Stanisława )

10.30 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Marcina i Katarzyny w 18-stą rocznicę urodzin.

Intencje Mszalne

Od 07.01.2019 do 13.01.2019 roku

 

Poniedziałek 07.01

 

+  Bogumiła Wieszczek ( od Kuzynki Agaty z rodziną )

Wtorek 08.01

10.30 + Maria i Andrzej

Środa 09.01.

10.30 + Wojciech i Zbigniew Szwala

Czwartek 10.01

 

+ Anna i Władysław Śnieżek

 

Piątek 11.01

 

+ Zofia Szwal i Adam Śnieżek

 

Sobota 12.01

+ Gizela Kapica ++ z jej rodziny

 

Niedziela 13.01

 

08.00 +Ryszard Drozd ( od Krystyny i Ferdynanda Wojtaszek )

 

10.30 + Bogumiła Wieszczek ( od Ryszarda i Ewy Szewczyk )

Intencje Mszalne

Od 31.12.2018 do 06.01.2019 roku

 

Poniedziałek 31.12

 

+  Zygmunt, Klara, Zofia

Wtorek 01.01

08.00 + Eugenia i Mieczysław Gorczyca

10.30 + Michalina, Maria, Piotr Kielar (od sąsiadów Bożeny i Stanisława )

Środa 02.01.

10.30 + Bogumiła Wieszczek (od rodziny Czarniaków z Czudca)

Czwartek 03.01

 

+ Bogumiła Wieszczek (od córki Magdaleny z rodziną)

 

Piątek 04.01

 

+ Bogumiła Wieszczek ( od Piterów z Lutczy )

 

Sobota 05.01

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Przybylskich z Milczy)

 

Niedziela 06.01

 

08.00 + Stanisława ( ona ) i Tadeusz Wojtaszek ( od Krystyny i Ferdynanda Wojtaszek )

 

10.30 + Mieczysław i Czesława( Ona) Leśniak

Intencje Mszalne

Od 24.12 do 30.12.2018 roku

 

Poniedziałek 24.12

+ Maria

Wtorek 25.12

08.00 Za parafian

10.30 + Alina i Stanisław Płonka

Środa 26.12.

08.00 + Stanisław Szpiech

10.30 + Bogumiła Wieszczek ( od kuzynki Anny z Janem )

Czwartek 27.12

+ Bogumiła Wieszczek (od Stanisława z rodziną)

 

Piątek 28.12

 

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Czerniaków z Czudca )

 

Sobota 29.12

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Czarników z Czudca )

 

Niedziela 30.12

 

08.00 + ks. Józef Burlikowski i ks. Stanisław Cieszanowski (od Jadwigi
i Jana Pietrasz)

 

10.30 Agnieszka i Stanisław

Intencje Mszalne

Od 17.12 do 23.12.2018 roku

 

Poniedziałek 17.12

 

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Przybylskich)

Wtorek 18.12

+ Bogumiła Wieszczek ( od Eugenii Pitera i Józefa Jarosz)

Środa 19.12.

+ Bogumiła Wieszczek ( od Eugenii Pitera i Józefa Jarosz)

Czwartek 20.12

+ Bogumiła Wieszczek (od Czesława Ziemby z Synami i Wnukami )

 

Piątek 21.12

 

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Olszyków i Pyrów)

 

Sobota 22.12

+ Bogumiła Wieszczek ( od Kuzyna Edwarda z Grażyną )

 

Niedziela 23.12

 

08.00 + Kazimierz

 

10.30 Za parafian

Intencje Mszalne

Od 10.12 do 09.16.2018 roku

 

Poniedziałek 10.12

 

+ Bogumiła Wieszczek ( od Marii i Stanisława Flaga z rodziną
z Wyżnego)

Wtorek 11.12

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Wojtaszków z Krasnej)

Środa 12.12.

+ Bogumiła Wieszczek ( od Alicji i Stanisława Jarosz )

Czwartek 13.12

+ Bogumiła Wieszczek (od Stefani i Józefa Pietrasz )

 

Piątek 14.12

 

+ Bogumiła Wieszczek ( od Chrześniaka z żoną)

 

Sobota 15.12

+ Maria

 

Niedziela 16.12

 

08.00 + Anna i Michał Kozdraś

 

10.30 Za parafian

Intencje Mszalne

Od 03.12 do 09.12.2018 roku

 

Poniedziałek 03.12

 

+ Maria

Wtorek 04.12

+ Bogumiła Wieszczek ( od rodziny Sieczkowskich )

Środa 05.12.

+ Bogumiła Wieszczek ( od Bratowej Lucyny z rodziną )

Czwartek 06.12

+ Mikołaj i Genowefa Błaszkiewicz

 

Piątek 07.12

 

+ Bogumiła Wieszczek ( od Justyny i Grzegorza )

 

Sobota 08.12

09.00 Za Parafian

17.00 + Bogumiła Wieszczek ( od Marcina z rodziną)

 

Niedziela 09.12

 

08.00 + Teresa Zięba ( od syna z rodziną )

 

10.30 + Czesława (ona) i Mieczysław Leśniak

Intencje Mszalne

Od 26.11 do 02.12.2018 roku

 

Poniedziałek 26.11

 

+ Bogumiła Wieszczek ( od brata Kazimierza z rodziną )

Wtorek 27.11

+ Alicja Turoń

Środa 21.18.

+ Bogumiła Wieszczek ( od sąsiada Ziemniaka )

Czwartek 29.11

+ Bogumiła Wieszczek (od chrześnicy Ewy )

 

Piątek 30.11

 

+ Andrzej i Teresa i ++ z rodziny Paradysz

 

Sobota 01.12

+ O Boże bł. i opiekę MB dla Franciszka w 9 rocznicę urodzin

 

Niedziela 02.12

 

08.00 + Tekla i Michał

 

10.30 + Kazimiera (ona) Bober ( od rodziny Świdraków z Żarnowca )

Intencje Mszalne

Od 19.11 do 25.11.2018 roku

 

Poniedziałek 19.11

 

Intencja Bogu wiadoma

Wtorek 20.11

+ Maria

Środa 21.11.

+ Bogumiła Wieszczek ( od męża )

Czwartek 22.11

+ Bogumiła Wieszczek (od brata Józefa z żona )

 

Piątek 23.11

 

+ Bogumiła Wieszczek ( od brata Kazimierza )

 

Sobota 24.11

+ Stefania, Eugeniusz Zbigniew i Mieczysław Gargasz

 

Niedziela 25.11

 

08.00 + Eugeniusz Pilecki + Stefania i Józef

 

10.30 + Józefa (ona) i Franciszek Zięba

Intencje Mszalne

Od 12.11 do 18.11.2018 roku

 

Poniedziałek 12.11

 

+ Jan Wnęk – 6 rocz. (od córki Renaty Górnik )

Wtorek 13.11

+ Ferdynand Szostak

Środa 14.11.

+ Stanisław Szostak

Czwartek 15.11

+ Fryderyk i Julian

 

Piątek 16.11

 

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry w 18 rocznicę urodzin

 

Sobota 17.11

+ Czesława ( ona ) i Władysław Szostak

 

Niedziela 18.11

 

08.00 + Franciszek, Aniela, Emil, Piotr z rodziny Charzewskich

 

10.30 + Anna i Adam Pabisz

Intencje Mszalne

Od 05.11 do 11.11.2018 roku

 

Poniedziałek 05.11

 

+ Helena i Józef Jaszczur

Wtorek 06.11

+ Antoni i Stanisław Szpiech

Środa 07.11.

+ Aleksandra (ona) i Jan Kwiatkowscy

Czwartek 08.11

+Antonina, Aleksander i Stanisław Szarek

 

Piątek 09.11

 

+ + Z rodziny Paradysz i Gierlach

 

Sobota 10.11

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Joanny i Szymona w 1 rocz. ślubu

 

Niedziela 11.11

 

08.00 + Czesław Gazda

 

10.30 + Helena, Stanisław Gazda ( od córki Zofii Leszczyńska z Opola )

Intencje Mszalne

Od 29.10 do 04.11.2018 roku

 

Poniedziałek 29.10

 

Dziękczynno – błagalna dla rodziny i o uwolnienie z nałogu

Wtorek 30.10

+ Bonifacy i Augustyna (ona)

Środa 31.10.

+ Bogumiła Wieszczek ( od sióstr z róży p. Danuty Puk)

Czwartek 01.11

08.00 + Czesław Gazda

10.30 +Helena i Aleksander Stodolak

 

Piątek 02.11

 

09.00 + Jan i Maria Mandela

  1. 00 + Stanisław Zaguła ( od żony z rodziną )

 

Sobota 03.11

+ Anna i Karol Sidor

 

Niedziela 04.11

 

08.00 + Jan, Józefa (ona ) Anna i Zofia Górskich

 

10.30 + Zdzisław Łuksa

Od 22.10 do 28.10.2018 roku

 

Poniedziałek 22.10

 

+ Eugenia i Mieczysław Gorczyca

Wtorek 23.10

+ Kazimiera Bober (od bratanicy Anny z rodziną )

Środa 24.10.

+ Kazimiera Bober ( od bratanicy Elżbiety z rodziną )

Czwartek 25.10

+ Adam Śnieżek ( od brata Tadeusza )

 

Piątek 26.10

 

+ Adam Śnieżek ( od rodziny )

 

Sobota 27.10

+ Anna i Karol Sidor

 

Niedziela 28.10

 

08.00 O Boże bł. dla doktora Tadeusza Osoliński i jego rodziny

 

10.30 + Jan Śnieżek i + Jan Węgrecki

Intencje Mszalne

Od 15.10 do 21.10.2018 roku

 

Poniedziałek 15.10

 

Dziękczynno błagalna o zdrowie

Wtorek 16.10

+ Bolesław 1 rocz

Środa 17.10.

+ Stefania i Mikołaj Kiełbasa

Czwartek 18.10

+ + rodziców Piasecki i Krzysików i Synową

 

Piątek 19.10

 

+ Ks. Dariusz Drozd

 

Sobota 20.10

O Boże bł. i opiekę MB dla Magdaleny i Andrzeja w 5 rocz. ślubu

 

Niedziela 21.10

 

08.00 + Stanisław Stanisława (ona) i Józef Jaracz

 

10.30 + Danuta i Tadeusz Piskadło

Intencje Mszalne

Od 08.10 do 14.10.2018 roku

 

Poniedziałek 08.10

 

++ Czesława (ona), Wojda + Wojciech. Edward i Eugeniusz

Wtorek 09.10

+ Adam i Tadeusz Dębiczak

Środa 10.10.

+ Adam i Tadeusz Dębiczak

Czwartek 11.10

+ Adam i Maria Dębiczak

 

Piątek 12.10

 

+ Stanisław i Genowefa Gerlach + Maria Winiarska

 

Sobota 13.10

O Boże bł. i opiekę MB dla Konrada w 18 rocz. urodzin

 

Niedziela 14.10

 

08.00 + Zofia i Wacław Gurniewicz

 

10.30 + Władysław Bronisława (ona) i Józef Gonet